Michał Głowala
Greathouse
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Obszar działania: Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Bytom, Zabrze, Mysłowice, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Chorzów, woj. śląskie
O mnie:
Cześć, jestem Michał i od wielu lat pracuję jako pośrednik nieruchomości na terenie całego województwa śląskiego, z naciskiem na Gliwice i Katowice. W swojej pracy kładę duży nacisk na profesjonalizm i etykę, co przekłada się na zadowolenie moich klientów.

Co jest dla mnie ważne w pracy:
Dla mnie ważne w pracy jest przede wszystkim zadowolenie klienta. Staram się zawsze sprostać ich oczekiwaniom i pomóc w sprzedaży lub zakupie wymarzonej nieruchomości. Cieszę się, kiedy widzę uśmiech na twarzy mojego klienta, bo wiem, że moja praca ma realny wpływ na ich życie.

W czym jestem najlepszy:
Jedną z moich mocnych stron jest umiejętność sprzedaży. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i licznej liczbie zrealizowanych transakcji, posiadam bogatą wiedzę z zakresu marketingu i negocjacji. Umiem też słuchać potrzeb klienta i dostosować się do ich oczekiwań, co przekłada się na skuteczną sprzedaż nieruchomości.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:
Mogę pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży nieruchomościowej. Przez lata pracy jako pośrednik zdobyłem wiedzę i umiejętności, które pozwalają mi pomagać klientom w każdej sytuacji. Często pracuję jako mentor i trener sprzedaży dla innych pośredników, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:
Moich klientów i współpracowników cenią za profesjonalizm i zaangażowanie w swoją pracę. Staram się zawsze działać w interesie klienta, a dzięki mojemu doświadczeniu i wiedzy, potrafię pomóc w rozwiązaniu każdej trudnej sytuacji. Doceniane są też moje umiejętności negocjacyjne oraz elastyczność w pracy.

Prywatnie:
Prywatnie interesuję się sportem i turystyką. W wolnym czasie lubię uprawiać jogging i jazdę na rowerze. Lubię też podróżować i poznawać nowe miejsca, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wierzę, że dbałość o ciało i rozwijanie swoich pasji przekłada się na lepsze samopoczucie i większą energię do pracy.